utorak, 29.9.2020.
Ivanec Lepoglava Bednja Klenovnik Donja Voća Maruševec
Naslovnica
Vijesti
Halo 92
Kultura
Sport
Zabava
Reportaže
Razno
Kolumne
 
 
Dvorac Gjalski
Virtualne šetnje ivanečkim krajem
Elkom - reference 360
No name Boutique
 
REFERENTNA LISTA
(X-MEDIA D.O.O.)
Grad Ivanec
TZ Ivanec
TZ Lepoglava
Festival čipke
DOMAĆE TVRTKE
Drvodjelac d.o.o.
Dvor Trakošćan
Elkom d.o.o.
Gregur-Invest d.o.o.
Industrija mesa Ivanec
Ivančica d.d.
Kartonaža d.o.o.
Optika Ana
Radio Ivanec
Smiv d.o.o
Tehnofan - M.S. d.o.o.
Trans-line d.o.o.
Velmax d.o.o.
IZDVOJENI PROJEKTI
Finesa Capital d.d.
Finesa Faktor d.d.
Finesa suport
Cbb d.o.o.
Nika-konstrukcije d.o.o.
Dvorac Gjalski
Elkom d.o.o.
Prijevoznik.net
Drvenarija Pošpaić
   
 
 
 
 

 

Naslovnica Sport
 
29.11.2006. 20:40:04
Karate klub "Lepoglava" uspješan i kao domaćin

U nedjelju, 26. studenog, u organizaciji Karate kluba "Lepoglava", održano je 2. kolo jesenskog dijela Karate lige sjeverozapadne Hrvatske, u borbama i katama za sve dobne skupine. Prijavljeno je 150 natjecatelja iz 11 klubova iz šest županija sjeverozapadne Hrvatske. Nastupili su natjecatelji iz klubova "Virovitica", "Pitomača", "Đurđevac", "Koprivnica", Međimurje"-Nedelišće, "Samuraj"-Kotoriba, "Štrigova", "Ivanec", "Klenovnik", "Konjščina" i domaćina "Lepoglave".

Iz Karate kluba "Lepoglava" nastupio je 31 natjecatelj u borbama i katama u svim dobnim skupinama, te ekipe u borbama – mlađi učenici i učenici.

U borbama su osvojili 9 odličja u pojedinačnim natjecanjima:

1. mjesta:
Adam Kuča - učenici (12-13 g.) - B skupina -50 kg, Patricija Jakopović - učenice (12-13 g.) B- skupina -40 kg Nenad Šprem - učenici (12-13 g.) -B skupina +50 Mario Slivar – mlađi kadeti (14-15 g) –A skupna -53 kg Goran Golub – seniori otvorena kategorija( + 18 g.) - A skupina
 
2. mjesta:
Borna Kuća – mlađi učenici (11-12 g.) B- skupina +38 kg Hrvoje Kišiček - učenici (12-13.g.) -B skupina +50 kg Marko Zagorščak - učenici (12-13.g.) -A skupina -50 kg
 
3. mjesto:
Alen Kuča - mlađi učenici (11-12 g.) B- skupina +38 kg
 
U borbama u ekipnim natjecanjima u uzrastu mlađih učenika osvojeno je 2. mjesto u dobnoj skupini učenika (12-13 g.) osvojeno je 1. mjesto.

U katama je osvojeno 12 medalja:

1. mjesta:
Lucija Vusić - (B) skupina - cicibanke (7-9 g.)
Danijela Paska - (B) skupina - mlađe učenice (12-13 g.)
Zlatka Galić - (A) skupina - učenice (12-13 g.)
 
2. mjesta:
Laura Medved - (B) skupina - cicibanke (7-9 g.)
Luka Galić - (B) skupina - cicibani (7-9 g.)
Silvija Vrabelj - (B) skupina – mlađe učenice (10-11 g.)
Karlo Škvarić - (B) skupina – mlađi učenici (10-11 g.)
Jelena Držaić - (B) skupina - učenice (12-13 g.)
Zlatka Galić – (A) skupina – kadetkinje (16-17 g.)
 
3. mjesta:
Una Protić - (B) skupina - cicibanke (7-9 g.)
Lucija Jakop - (B) skupina - cicibanke (7-9 g.)
Jure Zver - (B) skupina – mlađi učenici (10-11 g.)
 
Posljednje 3. kolo lige jesenskog dijela održat će se u Pitomači 17. prosinca.
 

 
Ivanec voli svoju tradicijsku uskrsnu baštinu
Radi se u ulici koja nije obnavljana 30 godina
Prikupljeno 9.500 kuna
Ivanečki i salinovečki učenici skupili pomoć za djecu u Zajezdi
Predsjednik Trkačkog kluba Emil Zagorac
Vatrogasci spašavali farofske lipe
Grobna kuća u Cvetlinu dobila novi krov
Dječicu nasmijao klaun Jozo Bozo
Šest svjetlećih stupova od lameliranog stakla
Habeku zlato u kadetskoj konkurenciji
Husnjak osvojio srebro
Ivanečki učenici skupili najviše novca za afričke škole
Vijeće odradilo 37 sjednica s 336 točaka dnevnoga reda
Bura kontra Splita iliti Split kontra bure
Donacija dobro „sjela“ za obnovu crkvena tornja u Vrbnu
U Ivancu 22 posto proračuna za odgoj i obrazovanje
Popravljen put za šest kućanstava u zaseoku Jazvinski
Jožeki i Pepice, sretan vam imendan
Prekid suradnje s Vetropackom na burzu potjerao 15-ak radnika
Ivanečki planinari u Gorskom kotaru
   
Sadržaji s iPortala ne smiju se objavljivati u drugim medijima bez dozvole iPortala ili autora sadržaja.